Reno Sava - Beograd, Karaburma

prethodna tema - sledeća tema

Mandrak

Ima li neko iskustva sa ovim servisom? Zadovoljni ili ne. Ajde  :write:

hobbista

Imam ja, ali nisam merodavan. Otišao sam na prvi servis sa prijateljem koji sarađuje sa njima, tako da je sve bilo maksimalno korektno.
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Munze


nik

Radio sam treći servis kod njih. Maksimalno korektno i što je najbitnije može da se prati rad majstora sa galerije.
E sad je pitanje koliko je jedna intervencija merodavna.

kovdejan

Ja kod njih servisiram kola, zadovoljan sam i za sada ne planiram da ih menjam. :o)

Drinski67

I ja kod njih idem na male servise. Dobri su i blizu su. Moze da se gleda sa galerije kako majstor radi. Za veliki servis su bili malo skuplji od Zive, pa sam tada isao u Pancevo...
Logan 1.5DCI, Laureat pack New Edition od 2006
Opel Kadet 1.6D 86' godiste do 2006

sphex

A jel radio neko limariju i lakiranje kod njih? I kakva su iskustva što se stručnosti, pedantnosti i ostalog tiče u ovom segmentu?
we brake for nobody!

Keka

Bio danas, primljen u dogovoreno vreme. Zastita volana, menjaca, sedista i poda. Referent pregleda vozila spolja i iznutra sa vlasnikom. Pitaju za zamensko vozilo, za ucesce u anketi.

Majstori pored narucenih radova kontrolisu i plocice i pakne, svetlosnu signalizaciju, pritisak u gumama, rad brisaca i prskalica, donji postroj itd.

Zadovoljan.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


black line

Jedan od naboljih servisa u kojima sam bio. Uvek sam bio maksimalno ispoštovan i najbitnije od svega na svakom servisu se vrši detaljan pregled vozila, tako da ukoliko se uvidi neka neispravnost može odmah da se sredi.
Preporuka svima. :too:

Ayrton

Neka hvala!!!
Sipaju više ulja nego što treba (oko pola litra!)!
Kažu ti koliko će koštati intervencija,a kad dođeš po auto,ono 2000 skuplje!(?)
Na molbu da mi prekontrolišu auto,kažu da su uradili,a ja još u servisu utvrdim da nema ulja u posudi za servo!!!
A da ne pričam o tome da je kantica ulja 5w-40 kod njih oko 3500 dinara,a u Profaco-u 1820,plus radni sat a ulje i filtere zamene za 20 minuta!
Tamo više ne odlazim!
Doduše nisam išao u proteklih godinu dana,pa se možda nešto i promenilo :ne:.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Vladan

3 godine radim servis kod njih i vrlo sam zadovoljan. Maksimalno korektni. Mogućnost smaranja majstora dok obavlja servis  :)Pored redovnih servisa (4500din, 6500, 10000din) bez problema u garantnom roku zamenjena oba retrovizora kojima je pukla sajla, i zamena prednjeg fara kojeg sam ja razbio (7500din). Nemam nameru da ih menjam. Topla preporuka u svakom slučaju
:)

Keka

#12
Bio sam juce kod njih zbog problema sa trapom.

Pozitivno:
-ispostovano zakazano vreme
-pre radova pokazali specifikaciju radova i cene

Negativno:
-rad je trajao mnogo vise nego sto su naveli: 6 sati umesto 4-5 kako su rekli. Navodno zbog obrade dobosa koju usluzno radi trece lice  :fiju:
-naplatili su pregled trapa 1200.00 din, a pose toga jos 3,44 radna sata ukupno za sve radove (slaze se sa podacima u autodata). Radni sat je 1600.00 din. Plus PDV.
-nije im bilo malo sto su mi uzeli tri moje dnevnice za ruke za efektivnih sat vremena posla, nego su mi uredno naplatili kociono ulje a nisu ga dosuli posle luftiranja. Sad sam bio do kola da dospem tecnost za vetrobran, pogledam kociono ulje skoro na minimumu, cep i oko cepa suvo, nije ni pipnuto.  :ljut:
-ne samo sto nisu dosuli kociono ulje, nego mi nisu ni dali "preostalo" kociono ulje, tek nakon sto sam pitao, dobio sam otvorenu flasu Motrio ulja od 0,5 l, iz koje ocito nije ni dosipano u moj auto.

Moj propust je sto nisam svih 360 minuta bio pored auta da vidim sta rade, da li su uopste izneli novu flasu ulja, i da li su uopste izeli novi sprej odmascivac (koji sam zaboravio da trazim).

Jos jedan minus-ostavis im preko 7000 din za ruke, i onda ti naplate kafu 40 dinara  :banghead:

Kad jednog dana zavrsim ovu moju nauku i pocnem da radim..... :mojeovce:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ivan-bgd

#13
Ko te tera da piješ kafu :lau: :hihi1:
Elem majstor Dragan (mali crni buckasti) mi je dva poslednja servisa odradio korektno(jedan kvar u garanciji i 2. redovan servis)

luckasti

U Pančevu, u maju mesecu, treba da se otvori Reno-Sava auto servis i salon.   :welcome: