Letnje gume

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Za Conti sam jednom dao velike pare, nisu bile lose, ali su se deformisale (tek sto su izasle iz garancije) iako su imale saru, pa su zavrsile na oglasima. Conti je preskup, kao i Michelin. Dzabe se malo trose kad ispucaju sa strane od godina.

Od tada samo srednji segment, po testu ADAC, onomad kupio zimske UG 7-zadovoljan, letnje EcoControl-zadovoljan, neke sam ubedio da uzmi zimske KM3-zadovoljni.....Nisam siguran da su u pitanju teorije zavere, iako Nemci cuvaju svoje brendove, cuvaju i postuju i (tudj) kvalitet.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


mladja73

Citat: Keka poslato 15.02.2013. - 14:49
Dzabe se malo trose kad ispucaju sa strane od godina.

Upravo slucaj kod mene. Michelinke iz 2008-me, mada me vulkanizer uverava da mogu da izdrze jos jednu sezonu.  :ces: :ces:
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

ppejic

Dve godine vozis KM3 ili Winter1 pa ih bacis - nikada nece stici da ispucaju

Veterinar

 :huh: A tek ako bi ih bacao svake godine...

ppejic

... :) ne u tom smislu, nego u smislu ko prelazi malo i vozi penizionerski, letni set guma mu nije potreban

Loganovac

Nema teorije da me neko ubedi da na 40 stepeni u julu vozim zimsku gumu autoputem!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

roolet

drustvo, sta mislite o ovome (ako zanemarimo predrasude)? u neku ruku o njima razmisljam na isti nacin kao sto sam razmisljao o loganu i svi me odvracali od dacije? kazu da su ful silika

http://www.internet-prodaja-guma.com/auto-gume/gt-radial-225-55-r17-champiro-hpx-101w/b093/

ppejic

Dobra je, mozes je terati do 270 km/h.

Andrix

ja bih se drzao poznatijih marki na nasem trzistu, mada za te manje poznate se informises preko stranih sajtova koji su ih testirali...ne znaci da su lose samo nema ko iskustveno da nas uputi
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

roolet

pitam posto je guma kineska, ali za razliku od drugih kineskih, svetska je marka, i adac je testira. stranci je dosta hvale

Keka

Ne secam se da sam ikad video takve gume na nasim vozilima.

Ako ih budes uzimao, dobro pogledaj datum proizvodnje.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Andrix

jedino sto ti preostaje, da uzmes, provozas i podelis iskustva sa nama
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Zoran

Kineske gume se viđaju na novim auto prikolicama (Pongrac npr)
Sam svoj gazda - vazda.

roolet


Loganovac

Ma da, ne treba apriori otpisivati kineske proizvođače, em što nema šta ne mogu da naprave, em što imaju najveće automobilsko tržište na svetu. Verovatno je tako i sa "iskustvom" - galopira u odnosu na Evropu jer su serije ogromne, a đaci se "školovali" gde treba...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.