Auto otpadi?

prethodna tema - sledeća tema

skysthelimit

Citat: bmiillan poslato 25.09.2010. - 11:34
...nova u juznom bulevaru 3200 din
Cena za 14'' ili 15" felnu? Pre par dana sam zvao za petnaestice, rekose 4500

silent

Meni skoro rekli 4200, za 15". To izgleda, kako im padne na pamet :D

Raja

Krajcuju gazdu!?

silent

Haha, najverovatnije :)

Mandrak

Ili jednostavno hoće da zarade više pred 1. novembar.
Kada su mi rekli da je felna 4500, pomislio sam da nisam dobro čuo.

taxista1974

A ovi sto drze auto otpade su specificni ljudi, uvek nastupaju u stilu da ako neces ti hoce neko drugi ili ako ti se ne svidja ti trazi na drugom mestu. Jbt kao da ti zivot zavisi od njih.

Zoran

Ako su bezobrazni samo produžiš i tražiš dalje. Još uvijek ima ljudi itekako vrijednih i poštenih, mogu se naći. Namćore niko nemože izvući iz njihove pećine.

                                                                                                                                                                                               Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

Jelenko

http://www.pik.ba/?trazilica=dacia+logan
evo nekih cijena u bosni i hercegovini,(ako nekog zanima)cijene su drasticno pale.....prije se nije mogao tako lako naci logan u havarisanom stanju ali sad ih ima podosta.....Mozda nekome zatreba ne daj boze. :ne:

PS.1 evro je 1.95 KM ko ne zna.

Zoran

Zemljak lijepo si ti ovo našao nek se nađe.

                                            Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

Boka

Auto otpad Marko , Mrcajevci 065 46 909 46. Sve pohvale od mene, jako pristupacan sa cenama.

nemanja.jeza

moj tast ima auto otpad pa smo poceli zajedno od oktobra da rasturamo havarisane dacie. trudimo se da budemo najpovoljniji sa cenama. moj broj je 064/107-16-56
www.daciapolovnidelovi.com
najpovoljniji polovni originalni delovi za daciu 064/107-16-56

markonikolic83

Danas slucajno naletoh na auto otpad Renault i Dacia vozila u Kragujevcu.
Kontakt telefoni su 
Dragan 0611977977
Bojan  0644200979

Nikola GM

Ima i "Dule" u Mrčajevcima. Ja sam kupovao neke sitnice tamo i čovek je bio korektan. Evo i broja: 065/8083000. On i otkupljuje havarisana vozila.