Auto otpadi?

prethodna tema - sledeća tema

miroleca

Da li zna neko za autootpade koji drže dačije?

Hvala

Loganovac

Pokušaj da pronađeš Martina u Jakovu, već sam ti rekao.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar

Nije u Jakovu, u Beogradu je. Mozemo PM-om, ako bude trebalo.

ppejic

Njegov broj telefona je u nekoj temi pomenut, potrazite.
Elem, zvao sam ga juce da pitam za 14" felne....kaze nema trenutno bice do kraja nedelje...cena je prava sitnica 25E/kom. Rekoh mu: Hvala lepo!

Peja

Loganovac

Pitaj u Hit Autu, pa će ti biti jasnije...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

ppejic

Rasturicu svog logana, prodati ga u delove i kupiti Megane Grandour

Peja

miroleca

Bravo Pejo!

Autoindustrija živi od prodaje autodelova, tako je bilo i uvek će biti.

Veterinar

Pejo, kad rasprodas Megana u delovima, imas sansu i za Lagunu. Nakon jos par rasturanja, ceo svet je tvoj.  :ziveli:

krle

... i tako će Peja otvoriti svoj Auto otpad    :woo-hoo:  s obzirom da je to tema ovog topika.   :offtopic:

taxista1974

Imam dvojicu ljudi sa kojima saradjujem, jedan iz Rume, drugi iz Kragujevca. Uglavnom od njih uzimam delove koje je tesko naci u prodaji i za koje smatram da su kvalitetniji od trenutne ponude po radnjama. Za neke delove cene su priblizne kao u radnjama, razlika je u 20 tak eura, a i izmedju njih cena ume da varira do iste sume. Pa ako nekoga zanima, postavicu brojeve tel.  :kava:

Deki

taxista1974 - Čekamo da postaviš brojeve tih ljudi sa kojima kažeš da sarađuješ.
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

taxista1974

Evo brojeva tel, 064-11-66-7-99, lik je iz Kragujevca i ima malo koriscene delove, i 065-54-66-999, lik iz Rume, voli da pametuje i treba biti malo oprezan sa njim i ispitati ga svaku sitnicu vezanu za deo

bmiillan

#12
ovaj iz kragujevca je na nekim teskim drogama za polovnu felnu trazi 30 e  :fiju:
a nova u juznom bulevaru 3200 din
nemoj na silu uzmi veci cekic

DrJekyll

Cekaj, ali zar mora da bude otpad Dacija, zar ne moze i otpadi Renoa....75% delova je isto, pa sto ne bi i tamo trazili?
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

bmiillan

ma moze i tamo ali racunam za daciu je jeftinije
nemoj na silu uzmi veci cekic