Dacia Duster

prethodna tema - sledeća tema

Damir Oravec

Duster - oko 15k Eu. Sve ostalo sto sam gledao je > 19K Eu. Velika razlika.

bugi

Duster jeste najjeftiniji, a i nekako je prirastao za srce, ja bi realno sacekao novog da izadje...
Za 15 hiljada je duster laureat, a po najavi to ce biti jako bogat paket opreme... Sve u svemu, za istu opremu i isti motor u kadjaru ili qashqai-u treba dati 3-4 hiljade vise.

Damir Oravec

Tako i meni sada izgleda. I dalje na ulici gledam Dustera, a ne nesto drugo..ljubav jos traje :)

cika mili


Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Damir Oravec

Kako je lep auto :)

jovan


jasho


szs

Ove izbočine na vratima, guma kao kod Kaktusa?
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

MitarMrgulic

U BiH stigao Duster sa 1,3 Tce motorom.

Cijene se kreću oko 14500 eura, za osnovni model.

Interesantno je da je razlika između osnovnog benzinca i diesela, tek nekih 200-250 eura.

slavko_bgd

Zato što 1.3tCe nije jeftini atmo benzinac...

silent

Ako se dobro sećam, kada se pojavio, osnovni Duster benzinac 4x4 (bez klime) je bio oko 10,5-11k evra i kao takav bio je odlična zamena za Ladu Nivu. Ovo je sad otišlo u neke potpuno druge vode...

kiconix

Ako ce Duster sa Nivom da se takmici, koji ce nam.
Zna se sta je Niva i ko je kupuje.

silent

Nekima treba putnički automobil sa poboljšanom prohodnošću van uređenih puteva, a žele nešto više nego što Niva može da ponudi. To je mogao biti Duster, na početku je i bio. Sada mislim da više nije, na žalost.


kiconix

Upravo si opisao Dustera.
Ko kupuje Nivu, taj Dustera ne gleda.
Ne brini, Renault vrlo dobro zna sta radi.
Na zalost, Duster nije u mom cenovnom opsegu bio ni kad mu je cena bila 11800.