Letnje gume

prethodna tema - sledeća tema

roolet

mislio je garant na felaciju

Zoran

Ima Oktavija sa ovom dimenzijom (175/80 R14). Za Feliciju nisam siguran :wave:.
Modu nisam nikada pratio  :bonk:.
Sam svoj gazda - vazda.

VaskezNS

Još malo pa proleće, a to znači - letnje "šunjalice". Ja sam Logana danas "častio" sa 2 nove Semperit Comfort-life 2, one će napred, a već starije Michelin-ke natrag  :)

185 65 15, DOT 4912, garancija 3 god, cena 5.900, u Coningu :wave:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


saša61beograd

Zlatna sedina po ceni i rezultatima su Barum,Fulda i Semperit,da sad kupujem gume to bi bio uži izbor.Conti i Mišelin su 3-4000 skuplje po komadu od njih.Mnogo je to za nešto što posle 3-4 godine postaje sekundarna sirovina,bez obzira na dubinu šare. 

Keka

Danas obuo letnje gume napred  :driver:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Branislav-NIŠ

I ja danas stavio letnje,sve 4,stari komplet-treca sezona.Napred Miselin,pozadi Debica.Jbg nema se para za nove.

dukati

Dvoumim se izmedju Tigrovih guma (4300 din) i Uniroyal - reinexpert (5800 din), ima li neko iskustva s ovim drugim gumama. Hvala unapred. Barum su mi previse nesigurne za kisu, bar ova prva ugradnja. Dimenzije su 165/80 R14 a preporucili mi posto takvih nema 175/70 R14. :wave:

hobbista

Uniroyal Rallye sam vozio pre nekih... 15-20 godina, i bile su neprevaziđene gume sredne klase za vožnju po mokrom. Na konto stare slave, pre bih uzeo Uniroyal nego neke mnogo poznatije marke (subjektivan stav).
Čini mi se da Rainexpert ima dosta dobre ocene na testovima.
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

saša61beograd

Citat: dukati poslato 31.03.2013. - 16:13
Dvoumim se izmedju Tigrovih guma (4300 din) i Uniroyal - reinexpert (5800 din), ima li neko iskustva s ovim drugim gumama. Hvala unapred. Barum su mi previse nesigurne za kisu, bar ova prva ugradnja. Dimenzije su 165/80 R14 a preporucili mi posto takvih nema 175/70 R14. :wave:
Ne 175/70 14 nego 185/70 14,uopšte nije svejedno,videćeš na prvoj većoj rupi!Ne kupuj ono što preporučuju trgovci jer preporučuju ono što imaju na zalihama,a ne ono što je najbolje.Barum Brilantis 2 je solidno ocenjen na testovima,a Brilantis 1,koji smo imali fabrički je stvarno bio loš na kiši.

DarioGTI

Za RainExpert ( i RainSport, razlika je što je prvotna u "normalnim" dimenzijama, dok je druga za "egzotiku") sam čuo samo riječi hvale. Osobno ih nisam vozio.
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

samsung

Veliki je problem za vlasnike dacie sa ambiance paketom opreme zbog guma koje je jako tesko naci 165 80 14...
Ja sam stavio 175 70 14 i tacno sam ubedjen da sam pogresio i da sam trebao uzeti 175 80 14 koje imaju nesto veci obim nego fabricke...
Ima baruma u toj dimenziji za 4400din...

http://www.coningdoo.co.rs/putnicki-program/06737/Barum/
pozdrav iz St.Pazove

Loganovac

Limundo, kupujemprodajem, mojauto, polovni automobili... Prodaš četrnaestice, kupiš petnaestice i nema problema  :ne:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

miki-bgd

Veceras (uz kisicu koja me uhvatila  :badmood: ) stavljene letnje fabricke kontinentalke. Zimske winter1 su bile 185/65/15 , letnje 195/55/16 . Sa promenjenim gumama oseca se razlika u servu, primetno jace vuce ka sredini, i da mora malo jaci gas pri kretanju. Ocekivano, al ajde da napisem.  :wave:

dukati

Citat: Loganovac poslato 31.03.2013. - 21:20
Limundo, kupujemprodajem, mojauto, polovni automobili... Prodaš četrnaestice, kupiš petnaestice i nema problema  :ne:

Jel odgovaraju originalne alufelne 15" umesto ovih čeličnih 14" na ambiance paketu Logana?