Letnje gume

prethodna tema - sledeća tema

Raja

Oho-ho, oho-ho, diskusija se rasplamsava... A šta ja da radim sa mojim sigurama starim 4-5 godina, malo prešle i stoje zadnju godinu dana u podrumu?

Jelenko

Ako neces ti,daj meni ili Zokiju mi to namontiramo i vozi misko...Steta da stoje u podrumu,prehladice se  :wink:

Daniel

@Raja
Ako nece Zoki i Jelenko ti njih nosi u Gredu, muskatle fino rastu u njima. Imam neke u starim tigar 618 i super izgledaju.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Jelenko

Jelenko se samo salio... :c0: :cool:

Ljota

 A šta ja da radim sa mojim sigurama starim 4-5 godina, malo prešle i stoje zadnju godinu dana u podrumu?


Bice kao vino! Sto starije to bolje!




















roolet

Zoka nije snob, to se da zakljuciti  :Smiley: :laugh:

ps
sad cu da na :mojeovce:

zac

Citat: Ljota poslato 09.05.2016. - 14:24
A šta ja da radim sa mojim sigurama starim 4-5 godina, malo prešle i stoje zadnju godinu dana u podrumu?


Bice kao vino! Sto starije to bolje!

A ne..Za Sigure to ne vazi..njih si trebao baciti jos tad, pre 4-5 godina..  :Smiley:

vladimiris

Da ne izgledaju loše...čak šta više! Slično izgledaju i moje Hankok maj 2011  letnje, sa manje od 50.000 km ( računam wintere koje koristim zimi)  :respect:

johnnypa

Ja sam moje fabričke Barum Brillantis ganjao skoro 10 godina. Doduše, nisu puno prošle, oko 70.000 km.

mali.alen

Moj Logan se ovo ljeto ponovio sa Fulda eco control 175/70 14. Gume svakako za preporuku. Ja prezadovoljan. Puno bolje od Save perfecta koje otac ima na Sanderu, a samo nekih 2 eura skuplje po komadu.

speedo

Danas skinuo ljetni set i montirao zimski.

Fabričke Goodyear GT3 gume kojima je ovo bila šesta sezona, a po svemu sudeći i pretposljednja. Ovo ljeto par puta se ABS palio malo ranije, pri imalo bržem kretanju lijevi točak bi proklizao. Šara ravnomjerno potrošena, prednje oko 6 mm, zadnje nepunih 7mm, proizvedene na samom kraju 2010. godine (DOT 5110) u Poljskoj. Prešle oko 24.000 km. Iz kombinacije godina i kilometara je i moj zaključak o pretposljednjoj sezoni.

jasho

Skinuo danas letnje Lassa Atracta, imaju sve četri po 6mm šaru, u dobrom su stanju nakon pređenih oko 35.000 km, po kiši odlične, za sada evo treća sezona završena, bez greške. :dobro:

dekiv68

Odakle je taj Lassa brand

Goky

Jedan od svetski najpoznatijih proizvođača guma, Bridgestone korporacija, na svetskom tržištu prisutna je i sa brendom LASSA, čiji su proizvodni kapaciteti u Turskoj i zasniva se na Bridgestone najnovijoj tehnologiji.

Copy paste sa Kemoimpex sajta
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

jasho