(Još jedan) Auto servis - (ABARTH, AC Marko) AC Neša

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Jel to način da se izbegne garancija na izvedene radove, menja se pravno lice, a?  :Smiley:

Neka je sa srećom novi angažman, nadam se da će sledeći korak biti potpuno novi servis "Kalif umesto kalifa".  :ziveli: :friends:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

bmiillan

da li si opet pripravnik pa počinješ od čišćenja radionice?  :Smiley:

neka je sa srećom  :ziveli:
nemoj na silu uzmi veci cekic

Aleks

Ma napredovao je, sada dodaje alat majstoru.

Kako god, srećno!

Highlander

Mislim da @hobbista i društvo prave nekakav novi Delta-city za automobile. Kako su počeli, kad naprave dva niza od po 20 servisa za auto, počinje penjanje na sprat.
Srećno, kolega @hobbista !
:ziveli: :to: :lux:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

hobbista

:D
Ma kakvi, predstavljam se kao šegrt. Tako je najbolje - najmanje pitanja i podpitanja  :cul:

Hvala drugari  :friends:


PS. Dobih juče još jednu (ne)pristojnu ponudu, tako da... možda se opet odselim  :wink:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Zoran

Dobar si čovjek i veliki majstor.
Prave vrijednosti su uvijek tražene. :wave:
Sam svoj gazda - vazda.

hobbista

Citat: hobbista poslato 25.06.2016. - 22:19
PS. Dobih juče još jednu (ne)pristojnu ponudu, tako da... možda se opet odselim  :wink:

:smu:

Od ponedeljka sam u AC Neša  :whistling:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

kiconix


astmario

To je ono cudo pre McDonaldsa sa leve srana iz pravca grada?

kiconix


Veterinar

 :to:  Mislim da bi onda bilo u redu za započnemo novu temu, zar ne?  :ziveli:

Highlander

Mislim da je ovo ozbiljan incident !  :palica:
Jedan od nasih administratora prelazi na rad u Auto centar koji  na zvanicnom sajtu ima 16 oznaka brendova auto industrije. Medju njima Dacia znackice - nema ...
Uvreda ...  :ne: :agr:
Poznaje li neko neku aktivistkinju Feminema (ili-kako-se-vec-zovu) da ih podstaknemo na "protest golim grudima" ispred AC Nesa, jer je razlog izostanka znackice Dacia, samo to sto je Dacia - Zenskog roda ! (Skoda i Zastava su tu samo kao "supruge" VW i Fiata. Khm, khm, khm, ...)
Evo, mogu ja da "skoknem" do Beograda, da pomognem da se ispisu parole po pomenutim, je li, ovaj , grudima ... Da ispravimo nepravdu ...  :hihi1: :zurka:

Salu na stranu, srecno na novom poslu, kolega !
:ziveli: :to:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

hobbista

Jedno je sigurno - dobro je što nisam žensko  :cul:
Da sam žensko bio (bila) bih prostitutka  :zloca:

Dobio sam ponudu koju je bilo teško odbiti i iskoristio sam prelazni rok... verujem da ću se ovde zadržati jer nema više servisa koji su mi udaljeni od kuće do 1km a da mogu da ponude nešto bolje  :)

@Highlander: upravo to je razlog ovog transfera. Idem da bih okačio značku "Dacia"  :dobro:  :laugh:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Zoran

Svaka ti čast i sreća nek te prati. Za vrijedne i poštene posla je uvijek bilo i bit će.
Sam svoj gazda - vazda.

hobbista

... završi se i ova epopeja. Nisam više tamo. Februar če mi proći nereadno (najzad), a posle... videćemo  :lazy:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D