Rikverc svetlo

prethodna tema - sledeća tema

Oliver83

Zdravo svima...Imam Logana od avgusta 2007 godine i prešao sam 21000 km. Sa autom sam prezadovoljan. Ali skoro je prestalo da radi rikverc svetlo. Nije u pitanju sijalica, pretpostavljam da je prekida? kod menja?a u pitanju. Auto je pod garancijom pa me interesuje, dali je neko imao sli?an problem.Hvala svima !

cagivamito Peca

Pre 3 dana sam vozio Logana na servis, da zamene automat za rikverc svetlo koji se nalazi u prednjem levom delu auta. Zamena traje 10 - 15  min, a rikverc svetlo radi :)

ijanjic

Jel bilo u garantnom roku tj. ako nije koliko je kostala popravka ?

sm.dostanic

U januaru 2009. godine sam menjao taj deo. Popravka je koštala oko 2.500,00 hiljade dinara.

sinnet

Crče na 55.000 km. Cena,sitnica 900 din. A moze i 2.500 (hit-Auto).
Sve tece,a narocito se u tome istice Dunav.

FAN 5

Sinnet gde si nasao za 900 din ?   

Jelenko

kod mene ne radi rikverc svjetlo vec 2 godine,jbg,zaboravim reci ovima u servisu da mi naprave..... :c:

Pa jel to toliki problem zamjeniti da moram goniti na servis,imam dizalicu (stubnu),znaci samo kupiti prekidac i zamjeniti.....Jel iko mijenjao sam......?

Boss

Ma prosto,skines prednji levi tocak razvijes stari(levom rukom) i odmah srafis novi(spreman u desnoj ruci) da ti ne iscuri ulje iz menjaca.

sinnet

   

        @FAN 5: Uh, davno bese, zvao sam mnogo prodavnica, ali mislim da je ona na uglu
                     Ustanicke i Bulevara.
Sve tece,a narocito se u tome istice Dunav.

FAN 5

Jao brate  :bonk:  ,poceo rikverc sve vise da otkazuje a na njega prikljuceni parking senzori da  po...is   :ljut:  odem AS ( ugao ustanicke i Bulevara ) i covek  nema problema evo 900 din , dodjem kuci skinem tocak kad  :ha:  slog  nije to to , razlikuje se ,  :banghead:  slikam sednem u kola i nazad , prodavac   :rtfm:  on zna ja mu pokazem sliku on off , vratim se kuci razmisljajuci kako treba da grunem jedno 3000 u Hit-u   :place:  , i onda mi sinu idea daj da sipam kontakt sprej kad ono BINGO ,radi kao svajcarski sat   :kolo:   ps. Nisam ranie se setio to da probam jer sam bio ubedjen citajuci forum da automat crkava  :ne:

Loganovac

Znači, definitivno ne crkava  :pop:




Otkazuje  :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

FAN 5

 1 slika = 1000 reci    :sere:   

dragonfly

Zahvaljujući komentarima Boss-a i Fan 5, sa malo kontakt spreja i Ja sam rešio problem. Inače su mi u Sekulić-Veternik tražili 3.000 za popravku, a prekidač rikverc svetla u Novom sadu (sa dve žice, pošto ima i sa tri) košta od 1200 do 2800 din.

plavuša

super da znam ,  :too:

Jelenko

Jel ima negdje slika gdje je prikazan taj prekidac za rikverc svjetlo?ili jos bolje da nema na yutube-u video snimak od naseg kolege iz rumunije. :ces: