Dacia Logan - Opis i slike nasih automobila

prethodna tema - sledeća tema

leotar


taxista1974

#16
Posle 400.000 km.

     

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

DarioGTI

taxista - svaka cast! auto preso 400 000 a izgleda ko da je neki dan izaso iz tvornice - nit ogreban, nit udaren....

stvarno svaka cast! jedino po cemu bi se mozda dalo zakljucit da je tolko preso(osim po km pokazivacu) je "uglancana" rucica mjenjaca....  :too: :ziveli:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

VeDuS

 :respect:
E kad se ti javis na ovoj temi ja mirno spavam i lepo sanjam do sledeceg tvog javljanja a onda... posle malo strepnje ... opet.
Svaka cast !!!

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

taxista1974

#21
Ispod haube, nikad nije oprano, u servisu ne preporucuju

 

Sa leve strane bloka motora se pojavilo neznatno curenje ulja, verovatno semering bregaste, koje cu otkloniti na skorasnjem velikom servisu.

LeNgenda

Sigurno Taxista nije mnogo obratio paznju kad ce da slika auto jer izgleda kao da se pre 5 minuta verao po nekim izoranim putevima ka nekim lepim selima Zlatiborskog okruga.

Detaljno usisavanje, brisanje i pranje, i niko mu ne bi dao vise od 200.000, bar koliko ja sa slika mogu da zakljucim. Mada opet, prostor oko sarki na prednjim levim vratima je prilicno cist...

Voleo bih da ga provozam koji kilometar, to je isto 1.4, kao moj, pa da vidim u cemu je sve razlika izmedju 2.000 i 400.000 kilometara. Za max. 6 godina star auto, ovo je  :aplause:, i to bas zbog toga sto to nije nista cudno i nemoguce.

Dacija je auto kao i svaki drugi, ponegde i bolji taman toliko koliko je Reno bolji od nekih drugih.

Ljudi zaboravljaju nacin na koji se doslo do niske cene, tu onih "inzenjerskih" propusta nema, samo je sve malo siromasno ukraseno i tehnologija je 10-15 godina stara i to je to.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

DarioGTI

Citat: LeNgenda poslato 14.04.2010. - 09:23
i tehnologija je 10-15 godina stara i to je to.

tehnologija je starija! ali je i provjerena!!  :ziveli:

taxista- jedino po prljavstini motora bi se moglo zakljucit da ima 400 000, ali malo vode i krpica i palo bi to na 200 000  :lazy: :ziveli: :to:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

stalker

Znači da mi koji smo daleko ispod te kilometraže možemo bir spokojni i bezbrižno nizati kilometre.  :lazy:

Svak čast, ovo je prava reklama. Zaslužuješ da ti ovi iz tvornice pokone barem novog Logana.  :lux:
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

leotar


msecanmo

Sve  5  :lux: ali ja bi ipak opro motor, pa neče mu valjda naškodit 1 pranje nakon 400 000 :too: :friends:

VeDuS

Nece... al' kad predje u naviku...  Treba covek da taxira a ne da ga vozi sa otvorenom haubom :wink:
Jos jednom svaka cast i autu a bogami i vozacu ! :too:

wvojin

Slazem se sa svim gore napisanim. Svaka cast  :hall:
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

taxista1974

Slazem se sa svima vama i zahvaljujem vam se, ali morate razumeti da je ovaj auto prvenstveno kupljen za rad i da u proseku radi po 20 sati dnevno. A o tome kuda je prosao, nemam srca da vam pisem. A na ovim fotkama je slikan u kratkoj pauzi, ali auto se svaki dan pere i usisava, tako da nije bas prepusten na milost i nemilost poslu. Jednog dana kad ne bude vise u taxiju, niko ga nece prepoznati.  :to: