Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

samsung

Knez petrol Batajnica cena tng a 85.90din.....poskupeo tng  1 dinar.... :D
pozdrav iz St.Pazove

boxit

AVIA pumpa na auto-putu BGD: 86,90 za 3 dinara manje nego pre 25 dana kad sam ih prethodni put posetio.

brankovs

U Veterniku pumpa Vuković i Džaja i prva pumpa u Futogu 82 dinara,na ovim pumpama je uvek bio najjeftiniji tng.

Keka

ENS kod Rode u NS, 83,90 din/l.

Kvalitet solidan, prosecna potrosnja uglavnom na otvorenom 8.02 l/100 km.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


drzarkod

Sipam samo za 1000 din kod nas,    bio u Rs, tamo je od 1 do 1.1 km, kvalitet super, prosečna potrošnja autoput 50 posto i magistralni i lokalni uzbrdo nizbrdo putevi ostatak. Potrošnja  na 1000 km 86 litara.

Ivan

Danas na Eko pumpi ispod kružnog toka kod bogoslovije 87.90din tng, a vidim preko puta na Kryo gas pumpi 88.90din za dinar skuplji, izgleda da je počeo opet da poskupljuje. :ces:

drzarkod

Pazario u univeru za 2000...dobio na Avia pumpi  popust za 5 dinara po litru. 47 l tng i 28 l bmb...za 8075 din. Tj litar tng 83.9 A bmb 147.9 dinara. Za sada lepo ide.

Keka

Rimski oil redovna cena 83,40. Potrosnja 7.5 l/100 km.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


jasho

#713
Bio sam sad za vikend malo Mladenovac, BG, NS, cena TNG izjednačena u BG i NS u proseku 88-89 din, takođe i u Mladenovcu , osim na točioni TNG Gile gas u vlaškoj gde sam sipao za 83,50 din, što je najpovoljnije od svih, u Inđiji slične cene osim ako nemate karticu OMV za popust tada za vikend možete da sipate TNG za 85,40, jer je regularna 88,40. Sad mi se više ne isplati da idem za NS da sipam  : :-)1

neskafa

Zašto je u Pančevu cena TNG-a 90.9? (skuplje od navedenih mesta)
When we are born, we cry that we are come to this great stage of fools.

Veterinar

Isto je u Despotovcu, možda za dinar skuplje.

bocca

Ja i dalje kad god sam prema Novom Sadu malko skrenem sa puta i pravac Rimski oil. Poslednja cena, posle poskupljenja, je 84!!! A kvalitet gasa odličan.

vujanovgoran

Citat: neskafa poslato 21.10.2014. - 20:25
Zašto je u Pančevu cena TNG-a 90.9?

Veci su transportni troskovi...  :Smiley: :Smiley: :Smiley:
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

pjovan

ovo je do sada nevideno za ove godine ide zima a plin pada do sada najnize 32 denari ili po danasnjem kursu 62.21 dinar izgleda da je malo olaksanje pre velike bure t.j. zime :) boze pomozi :pop:

Ivan

Juče TNG Čukarica kod novog mosta u pravcu grada, BG, 86.90din na MBG petrolu.