Konektor-džeksna senzora obrtaja radilice

prethodna tema - sledeća tema

Braca

Zna li neko gde ima da se kupi konektor za senzor radilice, pošto su u ovlašćenom servisu taj deo uklonili
i direktno zalemili žice na kontakte senzora, naravno u garantom roku!?  :hm: :hm:

Znam da je taj konektor na prvim serijama pravio problem sličan oname kad je senzor neispravan, ali
ipak me je ova tehnika "krpeža" iznenadila i to neprijatno, prilikom  zamene  senzora.

ivan-bgd

Verovatno samo da kupiš polovan sa nekog auta,ne verujem da ima nov da se kupi....

Loganovac

 :ha:

Koji servis?  :cekicem:  Pa dal' su oni normalni??? Ja bih još u servisu slikao i prijavio slučaj RNS-u! Neka pokažu Renoovu tehničku notu po kojoj je predviđeno lemljenje u slučaju problema sa konektorom!!!  :banghead:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Braca

#3
Citat: Loganovac poslato 08.04.2014. - 12:48
:ha:

Koji servis?  :cekicem:  Pa dal' su oni normalni??? Ja bih još u servisu slikao i prijavio slučaj RNS-u! Neka pokažu Renoovu tehničku notu po kojoj je predviđeno lemljenje u slučaju problema sa konektorom!!!  :banghead:

Ac Marković BG; nisam prvi vlasnik vozila, ali održavan je uvek u ovlašćenom servisu i poseduje
urednu dokumentaciju o tome.

zac

 :ha:

Ja odavno govorim da bezite od servisera..i to kao "specijalizovanih" za daciju.... :ranting:

sokoll

Ne znam koliko je to lose ili dobro ali cisto informativno ... ista stvar uradjena u ac markovic , znaci umesto starog crnog zalemljen novi plavi i od tada sam presao oko 25 000km bez ikakvog problema sa senzorom (startovanjem motora) 

Keka

Bez ikakvog lemljenja, sa starim crnim sam presao 175.000 km
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!