AC Marković, Beograd- Vidikovac (od 20.08.2011.g. neovlašćen servis)

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar


Drajver

Korozija je jako interesantna stvar. Osnovni uslov za koroziju je procenat ugljenika u materijalu. Zapalo te auto ili serija gde je iz nekog razloga došlo do uvećanja tog procenta ( ili delova karoserije ) i još dodaš spoljni uticaj i stvoreni su svi uslovi za ubrzano truljenje/koroziju. Navešću ti prost i krajnje banalan primer: imam situaciju da trenutno živim u stanu gde je grejanje TA peć - kada bi je video rekao bi da je vozim na posao, jednostavno korodira sama od sebe, šmirglaš je prefarbaš ali ide dalje... U starom stanu imam peć koja je tamo iz mog detinjstva - nigde ni bubuljice.

Sa punim pravom si kivan na servis, i ja bi bio, što ti nisu rekli - menjajte krilo i kraj ( ako se uzme u obzir da se na limariji štedelo ) jer nisu ni imali neki poseban prostor za obradu a gitom se ništa ne rešava. Takva situacija me snašla sa prošlim kolima - lim je trulio iznutra, nigde oštećenja spolja ni sa jedne strane samo se pojave bubuljice i kada ih dodirneš prst propadne kroz njih. Oterao sam auto u komšiluk ( znam limara iz viđenja i ćao- ćao ) i dao mu da pogleda. Kaže čovek - mogu da krpim ali si opet kod mene za koji mesec, utapaj to dok još možeš - tako i bilo, bud zašto  :place: Otuda ti je moj najiskreniji savet da razmotriš kupovinu trulih delova limarije sa nekog otpada ili novih ( bolan izdatak svakako ) i da nađeš negde nekoga ko zna nekoga pa da ti proceni stvarno stanje i odradi to kako treba...

LeNgenda

Kad mi se covek vec direktno obratio, za sada je sve "pu, pu, da ne ureknem". Ako bude promena, eto mene sa sve fotografijama.

Za sad nemam razloga za sumnju i podozrenje.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Svarog

Koliko sam video pre par dana, AC Marković je definitivno zatvoren.

krle

Ključ u bravi?


Verovatno će se preorijentisati na nekog drugog proizvođača. Ne bi me iznenadilo da to bude neko iz Kine. 

hobbista

Nisu zatvoreni - kace flajere po vozilima za besplatni tehnicki pregled uz registraciju i uzimanje polise kod njih.
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

LeNgenda

Kao i za pranje vec od 150 dinara.

U subotu sam video par Sanderoza i par Renoa na njihovom parkingu. Izgleda da i dalje rade. Ja cu menjati gume kod njih za neki dan, pa cu da javnem kakva je situLacija.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Daniel

Citat: nenad28 poslato 11.10.2011. - 18:11

PS.
Ako nekoga zanima kako mi izgleda auto, postavicu slike. Ima sta da se vidi  :badmood:



Naravno da nas zanimaju
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

nenad28

Postavicu slike, cim uhvatim malo vremena da ih napravim.
I jos malo vremena da provalim kako se kace na forum  :laugh1:

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Jovunalola

AC Marković radi, barem registraciju. Ja sutra teram auto jer mi ista ističe 22.10.2011. Rekoše mi da mi je tehnički pregled besplatan, samo ne znam kako jer me je prošle godine registacija izašla 22.000 a ove će 24.500 kako mi rekoše. Da ne štrajkuju u SUPu u Barajevu ne bih išla preko njih. Srećom pa sam ovaj servis radila kod Žive inače bih se zeznula jer nisam znala da su izgubili licencu.
There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

hobbista

Agencijska provizija je obicno 1.000-1.500 din, tako da taj "besplatni" tehnicki pregled i nije besplatan :)
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Jovunalola

There is always an exception to the rule: I before E except after C... so we come to the "seize", like in SEIZE THE DAY!  :)

Keka

Ja se ne bih za 1500 din cimao po SUP-u, pogotovo u vreme strajka.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Gagi1/2

Citat: jovunalola poslato 18.10.2011. - 09:21
samo ne znam kako jer me je prošle godine registacija izašla 22.000 a ove će 24.500

Mislim da je to zbog nove tablice i markice koje su oko 3.500 din.  :badmood:
Taman je to otprilike razlika u ceni...