Retrovizor za Logana II

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Ali je lepsi i prakticniji novi tip retrovizora.

Jos ako nadje sa ugradjenim zmigavcem  :hihi1:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


vujanovgoran

Sto jes,  jes...  lepo,  lepse...
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

dovla

Video sam ovo kod Crisa-a, jako lepo izgleda.
Da li ima negde da se nabavi !?!


VaskezNS

Citat: VaskezNS poslato 16.11.2012. - 14:29
A evo i španske verzije ogledala sa grejačem - "Alkar" - i zanimljivo - spoljnji ćošak ogledala ima zakrivljenje za bolji pregled mrtvog ugla  :cul:



Posle nepune 3 sezone grejač i ovog retrovizora je crkao (a ne mogu ni blizu da kažem da vozim svaki dan zimi i uključujem grejače) :badmood:

Danas kupio Lucas-a kod Cvike u Kisačkoj za 1.150 RSD, nadam se da su oni malo "pošteniji"  :ces:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

zac

ASAM ovi jos rade, od 2012... do kad, videcemo.

speedo

Citat: dovla poslato 28.03.2015. - 12:54


Pošto mi rumunski dođe kao kineski...da priupitam vas koji se bolje snalazite, za montažu el. retrovizora potrebno je kompletno tablu izvaditi? Ili se to nešto kolega zaigrao sa svojim Loganom? Bilo bi zgodno imati el. retrovizore, ali ovo je ogroman posao na ovom snimku...

roolet

Skida se samo deo oplate vrata i to onaj trougao sa strane retrovizora, ali pretpostavka je da postoji instalacija u vratima za elektricni retrovizor, ne znam da li postoji kod nizih paketa opreme. Mi smo lomili desni i lako sam ga zamenio asam-ovim koji je skoro isti kao original, jedino su mu izmesane strane sveta, pa kad pomeram dzojstik na dole, on se namesta ulevo, i tako dalje.

zac

To mozes lako resiti promenom rasporeda zica u konektoru, samo treba naci koja je za koju komandu...  :wave:

roolet

Ma nije problem, to se ionako retko dira  :dobro:

jasho

Zamenio danas levi vozačev retrovizor (ovo mi je treći sa te strane  :bonk:) cena 1690 din, Autika! :wave:

dekiv68

Zašto toliko puno zamena? Jel oštećenje ili...

bugi

Kad dodje sezona, sami padaju ko kruske :Smiley:

jasho

Citat: dekiv68 poslato 16.12.2017. - 11:35
Zašto toliko puno zamena? Jel oštećenje ili...

Prva dva (oba, levi i desni, fabrički) zamenjeni jer je došlo do zamora materijala, nije se više moglo pomerati staklo sa ručicom iznutra. A ovaj sad što sam zamenio, moja greška, nisam pazio dok sam izlazio iz garaže, pa sam ga ,,malo'' zakačio! :banghead:

dekiv68

#43
Ebiga dešava se. Sva sreća nije preskupo.
Jel navedena cena od 1690 dinara za novi veći tip retrovizora, kao što je kod nas na Sandero II, ili za onaj stari uži?

jasho

Ovaj novi veći što ide na sandera, logana II, dustera... sa tim da te pitaju koje je vozilo, dal je mehanička ručica ili električno podešavanje i da li je potrebna priprema za farbanje, znači ima više mogućnosti, samim tim i cena, ovaj kod mene je bio bez pripreme za farbanje, mehaničko podešavanje 1690 din