Reno Sava - Beograd, Karaburma

prethodna tema - sledeća tema

sibelius

za razliku od drugih ja sa njima imam veoma pozitivna iskustva
pocevsi od komunikacije na prijemu pa do kraja
obzirom da i ja i moj matori servisiramo kod njih vec su nas valjda i zapamtili
uspeli su da mi rese neke banalnosti koje ni Ziva ni HIt nisu uspeli da rese a kao gledali su
ne sumnjam da ima i kod njih propusta ali eto meni se jos uvek to nije desilo
dolazio sam i nezakazano, upadnem za nesto sitno preko reda,kad su mi ugradjivali radio i BT izaslo me 2000 dina za razliku od drugih derikoza u gradu
p.s kafu nisam pio  :Smiley:

neskafa

Citat: luckasti poslato 05.04.2013. - 20:56
U Pančevu, u maju mesecu, treba da se otvori Reno-Sava auto servis i salon.   :welcome:
Da li su otvorili i gde?
When we are born, we cry that we are come to this great stage of fools.

roolet

i moje iskustvo s njima je dobro, kosta ali - dobro

ivan-bgd

3.servis ću ići kod njih i to verovatno iduće nedelje pa ću da napišem iskustva i cene

Andrix

Do sada sam kupovao delove i zadovoljan sam u tom delu, servis jos nisam koristio i razmislicu dali cu, zbog cena, Motrio ulja koja sipaju u novija kola /u Hitu pise na tabli da se preporucuje za starija vozila koja su vise presla/...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

ljutikrilo

moj ćale je na moju sugestiju kupio prošle godine sandero ambiance plus

kada mu je dospeo prvi servis preporučio sam mu ovaj servis na osnovu pisanja po forumu i činjenice da je živa pukao.
njemu je inače smor da posle jedva pređenih 4000 mora da ide na servis zbog garancije. preko telefona su mu rekli esitmated cost oko 7-8000 din a na licu mestu su mu naplatili preko 11000 što ga je iznerviralo. nisam još stigao detaljno sa njim da pričam šta su mu sve radili i zašto su mu toliko naplatili. cenim da će odustati od garancije jer su dobre šanse da do sledećeg servisa neće preći ni celih 10000 i nemogu da ga krivim.

neviđeno mi je glodarski kada neko preko telefona kaže nižu cenu da bi te privukao a na licu mesta te rebne.

ivan-bgd

Zato se dva puta pita i pozove se šef-direktor i stvar se reši.Ako neće nalevo krug,molim lepo hvala doviđenja.Ja sam uradio treći servis kod njih u petak i koštao me je 11867 din za stepway-a 1.5 dci.Tako da mislim da je ovih 11000 mnogo za benzinca.Međutim nisu izfortali za cenu.Preko tel su mi ponudili motrio akciju za nekih 10000-ak hiljada ali sam zahtevao elf ulje i tako sebi povećao cenu i ne žalim se,jer sam znao da je elf skuplji.Inače napisao sam cenu servisa i  cene delova na temi  ,,3.servis,gde šta kada,,... 

zac

@ljutikrilo.
Ko prelazi manje od 10 000 km. godisnje, nema racuna da odrzava garanciju, jer ne odlazenjem u ovlasceni servis ustedeces dovoljno novca da uradis generalnu na motoru, a mozda i za kompletno farbanje automobila  :ne: ....ja sam se TE njihove garancije odrekao odmah posle prvog servisa, kada su mi za zamenu filtera i ulja uzeli toliko novca da sam mogao da uradim veleiki servis sa sve vodenom pumpom i spanerima, ili da odradim kompletan remont glave motora...ja nikada vise u servis, to mislim i ako ponovo kupim nov auto!  :wink:

drzarkod

Tako je Zac....i ja imam samo prvi pecat... :rtfm:

Loganovac

Znate kako momci, u moju kuću nikada nije ušao električar. Nikada ne bih platio majstora da mi uradi elektro instalacije, popravi šporet ili bojler, instalira Windows ili konfiguriše kućni WLAN. Da sam automehaničar, sve bih sam radio na svom autu, imao bih svoju u fulu opremljenu radionicu, dijagnoostiku, stubnu dizalicu i sve specijalne setove alata. Međutim, smatram da je sasvim dovoljno što već radim između 10 i 14 sati dnevno pa održavanje auta prepuštam profesionalcima.

Da li svaka tema mora da se pretvori u ubeđivanje kako bi najbolje bilo odreći se garancije na novo vozilo?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

ropee

@ljutikrilo - trebao je tvoj otac zapitati u servisu zbog čega je razlika u cijeni, pa ako je nešto dodatno napravljeno onda ok , ali ako je samo čovjek krivo rekao preko telefona onda to nije u redu.

Drugo , razlika između ovlaštenih i neovlaštenih servisa i nije neka velika (osim crnjaka ) barem kod nas . Ovlašteni servis ima spisak materijala koji se mijenja pri pojedinim servisnim intervalima te spiskove dijelova koje je potrebno pregledati , dotegnuti , preventivno zamijeniti . Ja sam sa Peugeotom išao u ovlašteni servis 5 god i poslije sam odustao  :ljut: otišao u neovlašteni servis  . Peugeot preporuča na određenoj kilometraži izmjenu sponice mjenjača - naravno ja sam je mijenjao kad je otpala , senzor temperature - naravno kod mene je mijenjan kad je motor zakuhao zbog njega , .....
Moja Dacia će ići isključivo u ovlašteni servis dokle god bude kod mene  :cool:

DrJekyll

Citat: neskafa poslato 23.05.2013. - 19:12
Da li su otvorili i gde?
Trebalo bi da jesu, mada ću da proverim kod drugara. To je na Novoseljanskom putu (put prema Vršcu).
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

cika mili

Večeras sam prošao Novoseljanskim putem. Reno Sava još nije otvoren. Ako je to ono što sam ja vidio, biće tu još posla.

neskafa

Bio sam juče kod njih u BG, nisu još otvorili u Pančevu. (kažu za mesec dana)
When we are born, we cry that we are come to this great stage of fools.

silent

Podižem temu iz zagrobnog života, ali me zanima - da li neko održava vozilo u ovom servisu i da li je zadovoljan?