Kuka za vuču

prethodna tema - sledeća tema

mali.alen


mali.alen

Pripremam se krenuti s ugradnjom kuke, ali ne vidim nigdje u prtljažniku gdje bi moogao provući instalaciju do utičnice. Jel ima neko predviđeno mjesto ili se mora bušiti rupa??

Keka

Vidi gde izlazi instalacija za svetlo registarske tablice.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


mali.alen

Kuka na Sandero uspješno montirana u vlastitoj režiji. Struja provučena kroz onu rešetku na pragu prtljažnika i kabal izviri dole iza branika. Žice spojene spojnicama na instalaciju vozila, drugi kraj u utičnicu. Sve vrlo jednostavno i radi bez problema.

Loganovac

Bravo!  :to:

A sad na atest...  :D
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

g0sha

A koji atest? :) Ugradio sam kuku auto hak, 140e sa ugradnjom i njihovom potvrdom o ugradnji bez koje kako su mi rekli ne moze da se izvadi atest masinskog fakulteta. A kako sam cuo (ne i proverio) masinski u nisu ne radi te ateste nego ljudi kojima je to neophodno idu u kg  :ne: uglavnom sad mi vire neki kablovi iznad tablice i ne radi svetlo a i nema onog zastitne plastike (valjda je postojala pre) pa  ne znam da li  su oni nesto tu cackali ili mi je ispalo negde usput..

Sir Oliver

Pozdrav narode,
da ne prodaje neko od vas kuku za Logana...ili da ne zna neko slučajno ima li Martin?
Sam bih je ugradio, pa zato ne bih da idem po ovlašćenima da me sveštaju...
I drink to make other people more interesting.

Keka

Ima kuka po prodavnicama koje prodaju kuke  :D

Ali, raspitaj se da li je za atest potrebna izjava servisa koji je ugradio. Papiri od kuke ti trebaju sigurno, a to kod Martina neces dobiti.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

Ja na kuki imam pločicu od proizvođača i svu dokumentaciju ali mi to nikada niko nije tražio.
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Ti ne registruješ auto u Srbiji.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Sir Oliver

Hvala na prijateljskim savetima...   :ziveli:
I drink to make other people more interesting.

Sir Oliver

Pozdrav narode,
opet ja sa pitanjima za kuku.
Recite mi, da li je neko ugradio kuku na Logana sa TNG, tocak boca?
U servisu koji ugradjuje Bosal kuke, receno mi je da ne moze da se ugradi, jer smeta boca... Pa htedoh da vidim kakva su vasa iskustva...
Veliki pozdrav
I drink to make other people more interesting.

kiconix

Koliko se secam priprema za kuku postoji .
Mislim da boca nema veze sa kukom.

Sir Oliver

Ne znam, nisam gledao da li ima pripremu. Danas zvao da pitam koliko kosta Bosal za Logana, prvo sto me je covek pitao, imam li tng. Imam. Ne moze da se ugradi ako ima tng. Kako ne moze, mora da postoji neko resenje. Mi ne ugradjujemo, jer neka dva safa se safe bas gde je boca. Ok, hvala ti, aj zdravo.
Pozovem Kompresor, covek nema pojma. Samo sto sam skontao da stavljaju zlatne safove, jer su ruke 10.500 din.
Da ne duljim vise, htedoh samo da vidim ovde sta kaze konzilijum, jer je neko sigurno ugradio kuku, a da ima tocak bocu.
I drink to make other people more interesting.

kiconix

Ako budes u prilici da pogledas auto odozdo imas na zadnjim krakovima sasije mesto gde se kuka srafi.
Kroz maglu mi se cini da se iznutra ne srafi nista.