zamena stakla

prethodna tema - sledeća tema

madridista

izvinjavam se ako sam bezpotrebno otvorio novu temu ali nisam nasao nigde slicnu, uglavnom krenem na posao jutros i na parkingu vidim da mi je verovatno narkic neki polupao suvozacko staklo :agr: :agr: i ispreturao sve po kaseti....plocica od radija je bila kod menne tako da to nije maznuto, pa me zanima gde se mogu naci najjeftinija stakla? mehanicko podizanje

Keka

Kad sam krajem prosle godine menjao zadnje staklo, najjeftinije je bilo u HIT autu, jeftinije nego u ostalim glass servisima.

Telefon u ruke i sve ce ti se samo kazati.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Veterinar

Ja bih pokusao i sa polovnim.

Svarog

Mislim da GlasServis nije skup, ali u takvim radnjama ne očekuj original (što ne znači da će staklo koje dobiješ biti loše). Ostaje problem toniranog stakla, da li ćeš da nađeš tačno ono što ti treba.

madridista


hobbista

#5

Juče sam naslonio zadnje staklo na granu, te je isto prslo k'o čaša od kristala.
Kao što sam i pretpostavljao, MCV je malo egzotičan po pitanju delova. Skoro niko nema stakla na lageru.
Na kraju sam našao neke momke na Dušanovcu preko oglasa. Vrlo su korektni, i celu priču su mi odradili za nepunih sat vremena.
Staklo je XYG (nikad čuo) kinez, tonirano je, i deluje OK na oko.
Cena 60€ sa ugradnjom, što mi, u odnosu na ostale opcije (da naručimo, stiže za 15-tak dana), deluje u redu.

Ako nekom (pu, pu) zatreba, broj je 065/4456-949. Nemam šta da linkujem, ali ih ima u oglasima.
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Keka

Citat: hobbista poslato 21.02.2015. - 19:55
Skoro niko nema stakla na lageru.

Da li si zvao ovlascene derikoze? Kad sam ja menjao zadnje staklo, bili su najjeftiniji.

60 evrica je papreno za ono parce stakla.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


kiconix

Kada su meni obili auto, placeno suvozacko 4500 u ono vreme, mislim da je bilo oko 45e. Pilkington.

hobbista

Zvao ovlašćene, ostalo da se čujemo u ponedeljak.
Obzirom na površinu stakla, delovalo je i meni puno. Ali onda dođeš do toga da ga ne drže na lageru i...  :ne:
U ceni je 10€ rad.
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D