"Autocentar-Živa" Pančevo

prethodna tema - sledeća tema

zac

Citat: Sanderos poslato 23.08.2013. - 19:00
... Sve u svemu na servise i na dodatnu opremu sam do sada kod Žive potrošio oko 110-120 hiljada dinara za 3 godine. :ljut:

Načisto sam razočaran, a imam garanciju još 2 godine. Gde sada? :banghead:

:ha:

vujanovgoran

@Sanderos
Ako do sada nisi imao problema, ne vidim razlog zasto bi i dalje isao u ovlasceni servis da te delju, odluka je na tebi. Sto se tice cena koje si platio,za ovlascene servise je ok, ali cena plocica od 5700,00  :ha: je preterana. Mislim da je jos neko sa foruma imao slicnu cenu plocica.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Sanderos

Citat: vujanovgoran poslato 23.08.2013. - 22:11
@Sanderos
Sto se tice cena koje si platio,za ovlascene servise je ok, ali cena plocica od 5700,00  :ha: je preterana. Mislim da je jos neko sa foruma imao slicnu cenu plocica.

Što se tiće cene ploćica bila je i jeftinija varijanta sa Motrio pločicama, čini mi se da je cena bila oko 4000,00din., ali sam ja zahtevao Renault-ove pločice. Na kočnicama ne treba štedeti. :dance:

saša61beograd

Ne postoje Reno pločice,ne postoje ni Motrio pločice.To je iluzija nastala u marketingu Renoa.
Pločice pravi Ferodo,ATE i ostali.Pa čak i Cobest Mladenovac,ali Reno sigurno ne.

Sanderos

Citat: Sanderos poslato 23.08.2013. - 19:00
Odgoovor "majstora'' je da se taj zvuk iz doboša čuje kod 90% Dacia i da on tu ništa ne bi dirao. Medjutim, ja sam insistirao da skine doboše i izduva prašinu koja se tu nakupila, ali odgovor "majstora'' je bio da nije to zbog prašine i da on NEĆE da skida doboše. Pošto sam bio uporam da skine doboše, "majstor'' mi je rekao idi ŽALI SE GAZDI. :rtfm: :cekicem:

Naravno, ja odem i žalim se gazda Živi, nakon čije intervencije je "majstor''- Goran skinuo doboše i izduvao podosta prašine. :ljut: :ranting:

Kada sam "majstor''- Goranu rekao da je sve moglo da prođe bez svađe i bez gazde on mi je odgovorio: '' Što se mene tiće ti vise i ne moraš da dodješ u ovaj servis, ovaj servis može da živi i bez tebe!" :fiju:


U prethodnom postu izneo sam svoje iskustvo sa AC Živa, tj. kako se pojedini majstori ponašaju, odnosno ophode prema poslu, mušterijama, a u krajnjoj liniji prema hlebu od koga žive. :fiju:

Ovakvim mastorija sigurno nije mesto u ovlašćenim servisima, tako da nije čudo što će AC Živa najverovatnije od 01.09.2013.god. izgubiti licencu ovlašćenog servisera. Iskreno, žao mi je zbog toga... :place:

Ovakav majstor sa ovakvim odnosom prema poslu ne bi mogao da radi ni u jednom ozbiljnom servisu koji drži do svog ugleda i poverenja mušterija, ali očigledno da se AC Živa nalazi u velikim problemima, pa gazda više ne bira koga drži na poslu. Međutim, takva nemarnost gazde donosi samo kontra efekat i odbija mušterije koje su imale poverenje u taj servis.

Citat: miki-bgd poslato 23.08.2013. - 20:10
@Sanderos
Reno Sava se otvara od prvog, na novoseljanskom putu, nije daleko od Zive. Dosta njih na ovom forumu je imalo pozitivna iskustva sa njima.

Lično nemam poverenje u majstore, jer znam da čim nemaju kontrolu da dosta toga mogu da ofušare, tako da ja nikada nisam radio ni jedan servis a da nisam bio pored automobila i kontrolisao šta majstor radi.

Moje pitanje je da li ima neki ovlaščeni Reno servis koji dozvoljava da vlasnik bude pored automobila za vreme servisa??? :ces:

mladja73

Mislim da ne, jer je to politika Renaulta.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Dragan.vi

Zalosno  :help: Ovakvo ponasanje je za osudu - najblaze receno  :ljut: