Računi sa servisa

prethodna tema - sledeća tema

mladen895

Nece ni da napisu koji su filteri a ulje toce iz neke zajednicke kantice, to 0,7 mi je cudno.A  i rukice 2000 bez pdv...Sto rece Seselj mrzim pedeve.
Kad se mora,sve  je tesko.

kiconix

Jbg, to je cena garancije. Mene to u mojoj reziji kosta 3000 din, plus je elf.

Loganovac

Rekao bih da je ono 0,7 u stvari 3,5L (0,7 x kanta od 5L koja košta 2950din). I šta je tu jeftinije od ELF-a?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Goran

U pravu je Loganovac za ulje a sto se tice za ruke tu su mi naplatili i pranje koje nisam trazio.
Da to je cena garancije koju vise necu placati od iduce godine.
Sto se tice garancije ponudili su mi produzenje za dve godine za sumu od 250 evra

kiconix

#34
Citat: Loganovac poslato 14.01.2010. - 23:54
Rekao bih da je ono 0,7 u stvari 3,5L (0,7 x kanta od 5L koja košta 2950din). I šta je tu jeftinije od ELF-a?
Nije jeftinije ali je ELF.  ( placen litar elf-a 600 din)

mladen895

Kako 3,5l kad u motor 1,4 stane 3l sa sve zamenom filtera.Oteraj ti njih u pm. :palica:
Kad se mora,sve  je tesko.

Keka

Sa zamenom filtera 3,3 litre.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


krle

Veliki servis Logan 1.4 Laureate Pack


kiconix

Hmmmmm. Tvoji novci.
Off.
Mozes li mi samo reci koliko litara ulja ide u menjac. Hvala.

krle

#39
Platio sam četiri litre Elf 75W80. Koliko je tačno stalo nije mi poznato, s obzirom da je majstor sve četiri litre sipao u ručnu pumpu pomoću koje je ubacivao ulje u menjač do prelivanja.

Veterinar

Vec sam (se) pitao o zameni ulja u menjacu u temi vezanoj za odrzavanje auta u Rumuniji... Opel Kadeta smo prodali sa 220.000 i sada ima preko 300.000 km, bez zamene ulja u menjacu. Da li si radio tu zamenu samoinicijativno ili postoji preporuka ili cak stavka u redovnim servisima? Ne bezim od toga, samo me zanima razlog zamene.

krle

#41
Preporuka  servisa, zamena na 90000km ili posle četiri godine. S obzirom da je automobil stariji od četiri godine odlučio sam se na zamenu.

Veterinar

 :dobro:, zamenicu i ja na sledecem redovnom servisu. Thanx!

Keka

Da se covek zapita da li se isplati dati 500 evra za servis na 120.000 km kad auto vredi manje od 5.000 evra  :ces:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


mladen895

Krle,koliko vidim nisu ti menjali španer pk kaiša? A cifra je sačuvaj bože ...Štelovanje ventila 2200, a meni moj majstor to nije ni hteo da naplati pa sam mu jedva ugurao 1000 u džep. Ovi su bezobrazni do j...
Kad se mora,sve  je tesko.