Dacia Duster

prethodna tema - sledeća tema

rookie

Imamo samo jednoga člana koji je već dobio Dustera, zar ne? Falliće informacija iz prve ruke...

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

hemicar

Dvoumio sam se mnogo izmedju stepway i dastera, na kraju ipak ovaj crveni djavo odnio lovorike  :gun:
Meni se daster dopao zvog svoje robusnosti, imam taj nekakav respekt prema suv vozilima, ona mi se uostalom najvise i svidjaju. S obzirom da cu auto voziti po gradu, jednom godisnje na zimovanje i ljetovanje, odlucio sam se ipak za sandera. Po tom pitanju mi je djelovao jednostavnije rjesenje, a kada je cijena u pitanju, heh, daster u osnovnoj verziji, bez klime i ostalih karafeka a prenosom 4x2, ovdje u BL kosta nesto preko 9.000eur, a stepway 1.6 benzinac, sa opremom (base+ambience+stepway+elektricni paket+kilima) 8.000eur. Jedva cekam ljeto, da ga malo protresem do makarske  :lazy:  :woo-hoo:

rookie

Meni je prevagnulo kad sam zamislio još jedno dijete nazad (=2) i ženu koja se okreće stalno prema njima (ili mene kad ona vozi), onda se i vožnja po autoputu pretvara u terensku!  :Smiley:
A kad već dajem 9k EUR (što mi je već po sebi puno novca) dam još malo i imam malo "sposobnije" vozilo. Inače, potrošnja mi ne utiče puno na odluku pošto ću većinu km prelaziti van grada.
Bilo mi je slatko čekanje 7 - 8 dana, sad već nije...  :bonk:

hemicar

Zena i djeca, ufff, znam da sam nesto previdio  :bonk:  :ces:
Tebi je onda izvan grada i bolja opcija daster. Sto se tice cekanja, joooj, za dva dana stize auto  :woo-hoo: a izbudalio sam vise, prvo mi je receno da ce se isporuka obaviti mozda i prije nove godine, pa onda mejlom jave da je odgodjeno za treci januar, a nakon toga da ipak ostaje kako je navedeno u ugovoru (najkasnije 10. januar).. Jos samo malo  :dance:

MajorSoul

Jos samo 3-4 meseca izludecu! :bonk:
:wind:
..need more buttons..

Loganovac

Da li vi to hoćete da kažete da u Dusteru ima više mesta za putnike nego u npr. Loganu?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

rookie

Vjerovatno ne, ali je sigurno bolji za rupe po putevima.  :c:

Loganovac

Citat: rookie poslato 08.01.2011. - 12:49
Meni je prevagnulo kad sam zamislio još jedno dijete nazad (=2) i ženu koja se okreće stalno prema njima (ili mene kad ona vozi), onda se i vožnja po autoputu pretvara u terensku!  :Smiley:

:ces:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

rookie

Dobro, šala.  :whistling:

Loganovac

Aaaa...  :doh:

Ja već pomislio da su vam putevi off-ovani...  :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

MajorSoul



Jos jedan ok video samo je na Ceskom..
:wind:
..need more buttons..

silent

Duster mi uzivo izgleda manji nego na slikama. Ne bih rekao da ima vise mesta unutra nego npr, Logan. Ali svakako lepo izgleda, skladan je :)

MajorSoul

@ silent - Meni bas obratno, ja kad sam ga zagledao na slikama izgledao mi je bas mali za SUV, ali kad sam stao pored njega (a nisam patuljak 185) bas mi je nekako taman  :too:
:wind:
..need more buttons..

hemicar