Daljinsko centralno zaključavanje

prethodna tema - sledeća tema

Ayrton

Ključ (kodirani) može da se napravi bez problema,ali nemaju svi bravari uređaj za kodiranje.Kod ovih koji ga imaju košta oko 100 eura.Na tom novom ključu,naravno,nećeš imati tastere za otključavanje i zaključavanje.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Loganovac

Kad sam ja pitao da mi naprave rezervni ključ sa tasterima za centralnu bravu odvalili su cifru od oko 130 EUR pa sam dig'o ruke. Ali da može - može, naravno.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Dachaa

Zadnje pitanje od mene necu vise da smaram :)

Jel mi preporucujete da uzmem ovaj modul za 20e ? Hvala unapred.
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

nik

Evo sad se uključih u temu, pa reko' da dam mali doprinos.
Dachaa-o, nigde nisi napisao da li ti je originalni mehanizam daljinske komande ispravan. Ako jeste, smatram da je jednostavnije nabaviti novo kućište (pomenuto već u temi u NS 3000 din, ako sam dobro razumeo)  ili nekako popraviti ako su samo dugmići u pitanju (iole iskusniji modelar sa nešto alata može da napravi "ko original").
Ti moduli nisu loši, ali cena uredjaja+ruke za ugradnju su već lepi troškovi, a najvažnije od svega, ugradnja modula podrazumeva premošćavanje postojeće instalacije (drugim rečima budženje), a i komanda nije neki kvalitet (meni se već jedan privezak raspao, sreća pa imam drugi).
Ja sam u moj auto sam ugradio jedan takav (made in PRC) i evo već jače od 3 godine šljaka bez problema, ali sam na to bio prinudjen jer nemam daljinsku komandu CB. Navedeni uredjaj planiram da zamenim alarmom koji ce da preuzme ulogu istog a sve iz razloga povećanog broja obijanja Dačija (i sam sam žrtva samo što K*eten nije koristio dovoljno veliki šrafciger pa je samo oštetio bravu).

Dachaa

Mislim da od mog kluca vise nema 'leba  :crazy:

Pogledajte i sami :D



Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Loganovac

Kakvu je to muku imalo?  :ces:

Moj je još kao nov...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Dachaa

5 Dugih godina  :crazy:

Sad ozbiljno ne znam od cega se ovako unistio nismo ga bas mnogo cuvali,ali nismo ga bas ni bacali,grebali itd..
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

zeljkor

Novi delovi za sve modele Dacia vozila - www.dacia-delovi.com ; 065/55-55-358

sibelius

Citat: Dachaa poslato 01.03.2011. - 01:42
Mislim da od mog kluca vise nema 'leba  :crazy:

Pogledajte i sami :D





kukuuuuuu....
sta mu uradi
moj privezak posle 5 godina kao nov

Dachaa

Citat: sibelius poslato 05.05.2011. - 06:56
kukuuuuuu....
sta mu uradi
moj privezak posle 5 godina kao nov
Pa ne znam ni sam :cry:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

sibelius

pa budi malo nezan, seci nokte ili tako nesto  :Smiley:
burazeru, j.....o si mu kevu (izvinjavam se ako ima maloletnih koji ovo citaju)

Dachaa

Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

kovdejan

Gde se nalazi antena od centralne brave? Ugradio sam alarm i od tada centralna kada se koristi daljinac na ključu hvata sa samo pola metra. Hoću da vidim da li majstor nije slučajno oborio antenu prilikom montaže alarma ili ju je moža prekrio nečim...

Aleks

Modul za centralnu bravu je u sklopu prekidača za zaključavanje iznutra na centralnoj konzoli. Na taj modul je je morao da prikači alarm da bi preko daljinca alarma mogao da otključavaš i zaključavaš auto. Možda je tu prikačena i fabrička antena. A možda ti je i oslabela baterija na ključu.