1. servis - Gde, Šta, Kada...

prethodna tema - sledeća tema

vujanovgoran

Filter klime je 2700 + ruke, negde sam vec pisao o ovom filteru, nasao sam zamenski od nekog citroena za 600 dinara i samo ga skratio za 2cm. Nije tacno da ima dva modela, u sve nove Logane , Sandera ide filter klime Mann CU22011.
P.S. Evo opisa http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=71.msg136747#msg136747
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

mladja73

#556
Citat: nmc poslato 16.12.2014. - 23:30
Odradjen je prvi servis na 15000 koji je kostao 18500 dinara,da toliko  :bonk: ,zbog servisa i plinskog uredjaja koji ide uz svaki mali servis,tako da ko jos nije isao, a vozi novu daciu sa tng instalacijom nek to ocekuje .
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Sasa_NS

#557

Ovim si me baš pokolebao u nameri... Za šta uzimaju 18.500 dinara!? Nisu normalni. Isto to - odnosno prvi mali servis za Punta takođe sa gasnim uređajem (uključeni dakle i i filteri/servis gasnog uređaja) košta 7.500 dinara. Zvao sam i ovlašćeni Landi servis (van Fiat mreže) da pitam koliko kod njih košta servis gasnog uređaja: 2.500 din. Okreni/obrni, kako god da uzmeš i računaš - to je čista deračina i bezobrazluk.

bugi

Meni je za dustera bio 11 hiljada servis, a za sandera 7500, tako da mi ovo bas mnogo zvuci...

goxy

prvi servis u kompresoru pre 27.01.2015. okruglo 13.500,00 bez plina....

Logan1.4MPI

toliko ne kosta ni za Renault...

cika mili


Ivan

Izgleda da ovi ovlašćeni servisi baš deru za redovne male servise koje moraš da odradiš kod njih zbog garancije posebno za nove modele logan 2 i sandero 2. Koliko se sećam za moj sandero 1, 9500din u Kompresoru, 1.6mpi oprema ambiens, ali ovo sada baš preteruju, 18500 sa plinom i 13500 bez plina :-)1

miki-bgd

#563
@nmc
Mogu li da se vide cene po stavkama?

goxy


Ivan

Servisni pregled renault trajao 1.3 sata :ne: i košta 1950 din :ha:.Ako si u garanciji istrpi to, budi jak, miran i dostojanstven a posle, bolje nadji neki pristojan ne ovlašćeni servis.

sibelius

voleo bih da mi neko objasni sta je podloska filtera za vazduh od 2000 dinara
ai ovaj filter kabine od 1500 dinara je totalni bezobrazluk
od sada ne menjaj to u servisu nego uzmi i sam promeni za 600 dinara

p.s moj predlog ti je da pred  sledeci servis okrenes telefone servisa u gradu i u pancevu i pitas za zdravlje posto se cene razlikuju od servisa do servisa i to drasticno...govorim iz licnog iskustva

kiconix

Ovo je šišanje za sve pare.
Pa stvarno nisu normalni.
Na računu nema nijedne normalne cifre, sve je prepumpano.

Logan1.4MPI


speedo