Veliki servis

prethodna tema - sledeća tema

Gde ste uradili veliki servis?

U ovlascenom servisu
60 (37%)
U neovlascenom servisu
63 (38.9%)
U privatnoj reziji
31 (19.1%)
Nema potrebe
8 (4.9%)

Ukupno glasova: 162

Keka

A cene po stavkama, da li moze? I proveri da li su zaista promenili spaner i roler PK kaisa.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


VaskezNS

Komšo, a kako to da proveri ?

Mada je sumnja na mestu jer bivšem vlasniku mog Logana nisu promenili čak ni zupčasti a uredno su upisali u knjižicu i to i naplatili.
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Keka

Lepo-zaviri, ako je nov roler i spaner, na njima nece biti tragova od kaisa, a tockici ce biti novi i cisti.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daniel

#603
Ulje 4l 3254
Filter vazduha 823
Set zupčastog 9500
Vodena pumpa 6700
Set PK kaša 8069
Filter goriva 1000
Ukupno rad 9600 sa zamenom stvari van velikog servisa

The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Zoran

Ova pumpa ima malko drugačije peraje od uobičajenih (fabričkih)?
Sam svoj gazda - vazda.

VaskezNS

Citat: Keka poslato 25.07.2014. - 15:49
Lepo-zaviri, ako je nov roler i spaner, na njima nece biti tragova od kaisa, a tockici ce biti novi i cisti.

U pravu si, baš nemah mira i pogledah večeras kod sebe da li se vidi - i vidi se lepo  :to:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Daniel

Zoki citaj gore post, pumpa je Talijanska, takve je ziva stavljao. Zgazila je 90.000
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Zoran

Imao sam Talijansku (Meteli) ali su peraje bile skoro identične onima iz prve ugradnje jedino nisu imale radius.  :wave:
Sam svoj gazda - vazda.

Daniel

Ivan mi je i rekao ko je proizvođač pošto je radio kod Žive, ali nisam upamtio  :ne:
Bitno je da je zgazila dobrih 90.000km bez da je propiškala
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

brave

#609
Ovako izgleda redovni i veliki servis kod HIT-a na 5 god.i 40 000km:



:wave:

miki-bgd

Jel mi se cini, ili ne kradu vise toliko na ulju?  :ces:

Filter kabine 2750?  :ha:

zac

Vala zestoka cifra svega...ja ovoliko nisam dao para na odrzavanje za sedam godina, a radio sam veliko servis i svasta nesto.  :ces:

silent

Kakav je to sprej koji su koristili?

Turbo

Jel oni to nisu zamenili vodenu pumpu?

Zoran

Trebali su uračunati i pranje radnog odijela od majstora te čišćenje servisa i odvoz otpada...
Sam svoj gazda - vazda.