Sandero 1.2, 2014. god.

prethodna tema - sledeća tema

Jelenko


DarioGTI

Lijep Sandero, a i lijepa boja!

Sa srećom!  :ziveli: :aplause: :respect:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Boban

I meni se sviđa bela unutrašnjost...sretno :dance:

Ayrton

E ako ste ga kupili, nek' i Ana malo vozi novi auto, a ne samo ti! :friends:
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

Veterinar

 :to:   Hvala, drugari!  :ziveli:

Dragan Logan


Lazar@

#21
odlican auto  :to:
Mnogo mi se svidja ova "dvobojna" instrument tabla, nije onako monotona kao kod starijih varijanti  :woo-hoo:
Sto se tice udaranja i farbanja, postalo je nemoguce ocuvati auto, pogotovo ko vozi samo u gradu...Ako je bila u pitanju samo kozmetika(a ne neki strukturni bitan dio ili trap) nema sta da brines  :D

Nisam fan navlake volana, jer me podsjeca na vrijeme kad se vozio stojadin  :D
Moja preporuka ide za nesto ovako
LINK
Cijena idu od 2-5eura a izgleda mnogo dobro kad se usije(40tak minuta posla, na youtube postoji tutorijal)
A imas raznih finisa i konaca

shole

Presvlacenje kozom volana 70€kod Sove u blokovima na Nbg. Stari volan treba da se pripremi. Ako je bio ranije kozni onda je 60€. Neki dan se raspitah jer mi se i drugi volan poceo ljustiti.

Veterinar

 :ne:   U MCV-u imam navlaku volana sa kojom sam prešao 25000km i još je kao nova. Sandero će prelaziti mnogo, mnogo manje, pa bih zasad izbegao trošak.  :to:

Raja

Ih kaki si čovek, stis'o si se za 5 evritja.

Čestitam novo vozilce i lepo da vas služi.  :driver:

Veterinar


Vihor

jbt, lutka, uzdravlje!!!    :to:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Veterinar

 :friends:   :ziveli:

U međuvremenu sam zalepio i sredio koliko sam mogao ventilacioni otvor i zamenio sam staklo na retrovizoru. Kada bih zamenio volan (što me ne interesuje) mogao bi se auto bez problema provući kao da ima bar upola manju kilometražu. Ženica zadovoljna, pa sam ja prezadovoljan.

Veterinar

Možda sam malo uporan, pa sam uspeo da saznam sve o automobilu. Na staroj polisi piše da je osiguranik Porsche mobility doo, a primalac lizinga AAA1 Rent doo. Taj "Rent" (Megarent internet naziv) je na istoj adresi kao Kompresor. Auto je bio dat na korišćenje Isomatu. Isomat je ovlastio jedno lice 2014. godine da koristi automobil u zemlji i inostranstvu (komercijalista) uz obavezu da automobil koristi samo i isključivo ta osoba (obaveza određena od strane Megarenta) i da se automobil redovno servisira.
  Našao sam ko je koristio automobil i u nadi da neće moje pitanje shvatiti pogrešno obratio sam se čoveku (iz Nove Pazove) i dobio za minut-dva odgovor da je samo on koristio automobil tokom tri godine i da je vodio računa o njemu. Nije imao kvarove, a od oštećenja ima manje oštećenje koje je nastalo prilikom parkiranja. To je onaj ofarbani deo.

  Sada sam još srećniji.  :ziveli:

Aleks