Dacia Duster

prethodna tema - sledeća tema

david

I tata bi sine..

bugi


Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

bugi

Ajd nek je sa srecom :ziveli:

Veterinar

 :aplause: Čekamo prve utiske...  :ziveli: Koliko se čeka na isporuku?

Aleks


Vihor

pocetak 04.2016
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

david

Taman za okupljanje i predstavljanje Dustera..

zac

Vihore neka je sa srecom...  :lux: i ja cu, Boze zdravlja, samo da se resim zelenasa.. .  :too:

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Damir Oravec

Ajd.. pa da vozimo u paru ako Bog da :D

ajgor bejzik

Ćao ljudi. Nije me bilo dugo. Prodadoh Stepwaya 1.5 dci, 2010, 113.000 za 5.000 Eur.
Naručio sam Urban Explorera (1.5 dci,110 ks) pre skoro dva meseca i ako ne lažu - danas idem po njega. :lux:

Nisam imao nedoumice kada je motor u pitanju. Čitam vaše komentare i ne verujem. Drugar mi imam novu Vitaru, benzinca - ne bih je uzeo samo zbog , kako na zapadu kažu, fanky looka....to je za devojčice!!! A i zbog potrošnje!!!
Ljuti se Francuz, a Švaba se buni, jer vozila za gangstere - prave Rumuni!

Loganovac

Nek je sa srećom pazar, u zdravlju da se izvozaš njime pa da kupiš opet novog!  :ziveli:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Aleksabgd


Loganovac

Mislim da je priča previse izvikana. Nije se ginulo na 64km/h ni u Zastavama, a ovi testovi pišljiva boba ne vrede pri normalnim putnim brzinama. Uostalom, samo gledajući filmčiće ne vidim toliku razliku (*** naspram *****). Takođe, na kojekakvim glupostima se u testovima prave poeni, primera radi da li ima upozorenje za nevezan pojas I slično...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.